Acun Ilıcalı neden baskın yediklerini canlı yayında açıkladı

Survivor All Star’ın yeni bölüm fragmanı Türkiye gündemine oturmuştu. Ada konseyinde açıklama yapan Acun Ilıcalı Dominik polisi tarafından Acun Medya’ya operasyon düzenlendiğini açıklamıştı. Ilıcalı operasyon bilgisini “Şaşırdığım çok olay oldu ama bu enteresan bir olay. Ben şu yaşıma geldim, böyle bir şey görmedim. Telefon geliyor. Abi… Efendim. Dominik polisi operasyon yapmış bizimkileri almışlar.” sözleri ile anlattı

Çok konuşulan fragmandan sonra polis baskınının nedeni ve ayrıntıları merak konusu oldu.

Bu akşam yayınlanan Survivor All Star’ın yeni bölümünde ayrıntılar ortaya çıktı. Ada konseyinde konuşan Ilıcalı polis baskının sebebini açıkladı.

Acun Ilıcalı, Seda Aktuğlu’nun gittiği ödülde Kolombiya havalimanında bir kadına gidip, telefonu kullanma çabası içine girdiğini, bunu yaparken ‘Beni kaçırdılar’ gibi sözcükler ifade ettiği için tam emin olamamakla yarışmacıların olumsuzluk yaşadığını açıkladı.

Söz alan Seda Aktuğlu, “Ben tuvalete gidiyorum havalimanında, ondan sonra tuvaleti temizliyorlardı. Tuvaleti temizlerken kadın, benim tuvaleti kullanmama izin vermemişti. Benim aklımda gerçekten yoktu. Sonra kızla İngilizce konuştuk tuvalette, elinde telefon vardı kızın, ‘bir babama mesaj atabilir miyim’ dedim.. Onun da wifisi olmadı. Sonra benim yarışmacı arkadaşlarım beni görünce ben de paniğe girdim. Söyler diye. Ben de ondan sonra panik yapıp kıza not verdim. Kızın da annesi farklı algılıyor. Turist bir kızdı. Kıza not verdim iletirse diye. Notta ‘Baba ben çok mutluyum’ yazıyordu. Oyun kaybediyorum ya ben sürekli, kaybettim, kaybettim, babam da beni çalıştırdı diye babamın mutlu olduğunu bilmesini istedim. Kızın annesine başka bir şey anladı. Sonra polisler falan çıkarttı beni. Ondan sonra ben de anlattım Google’ı falan gösterdim. Adayı, sizi falan gösterdim. Kızın annesi öyle sanınca güvenliği falan çağırdı.” ifadelerini kullandı.

Hakan, biraz toparlamak için söz istediğini belirterek, notu verdiği kızın annesinin ‘ben açım, ben zorlanıyorum’ gibi, biraz böyle Seda’nın birileri tarafından kaçırıldığını zannettiğini, uçağa bindiklerinde hiçbir sorun yaşamadıklarını, uçak Dominik’e geldiğinde uçakla bekletildiklerini, sonra bir polisin içeri girip arkaya doğru yürüdüğünü, kendilerinin de paniklediğini, yürüdükten sonra Seda’yı aldığını, kimsenin de müdahale etmesine izin vermediğini, bir yarım saat Seda’nın polise olayı anlattığını, sonra onlardan birisini istediklerini, Seda bir takım olduklarını söyleyince de herkesi uçaktan indirip kenara alıp duvara dizildiklerini ifade etti. O korkuyla orada 1 saat yaşadıklarını söyledi.

Acun Ilıcalı, “Mesaj yollayana kadar buradan mesaj yollayabiliyorlar. Zaten buradan konuşsan baban seni duyabiliyor. Duyan babana senin mesaj yazman, şu andaki görüntün daha ilkel hali olduğunu anlıyorum. Anlamı var mı diyorsan, onun da anlamı aklın almayacağı bir yer. Benim zekam yetmedi valla Seda. Bu işi anlamadım” diyerek Seda Aktuğlu’nun 5 ödülden yararlanamayacağını açıkladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir