Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Hamdi Baba’sından olay karar! Yeni rolü şaşırttı

TV ekranlarının en uzun ömürlü yapımlarından bir tanesi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Hamdi Baba’sı olarak bilinen Muhammed Cangören’in yeni adresi belli oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da rol aldığı ‘Beşir Hamdi Korkmaz’ karakteriyle ününe ün katan Muhammed Cangören, verdiği aranın ardından sürpriz bir projeyle geliyor.

Asıl büyük çıkışını Kurtlar Vadisi dizisiyle yakalayan ve burada üstlendiği ‘Abuzer Kömürcü’ karakteriyle geniş bir hayran kitlesi kazanan Muhammed Cangören, Yalı Çapkını dizisiyle bomba gibi dönüyor.

Mesleki kariyerine adımı 1998’te rol aldığı İkinci Bahar dizisiyle atan ve ‘Bekir Ağa’ karakteriyle ilk defa kameralar karşısına geçen Muhammed Cangören’in Yalı Çapkını’ndaki rolü belli oldu. Muhammed Cangören, Yalı Çapkını dizisinde Tarık’ın dedesi ‘Saffet Ağa’ karakteriyle izleyici kitlesini ağırlamaya hazırlanıyor.

Yalı Çapkını’nın yeni transferi Muhammed Cangören, İkinci Bahar, Üvey Baba, Haziran  Gecesi, Sıla, Sakarya Fırat, Yedi Güzel Adam, O Hayat Benim, Hayat Devam Ediyor ve Çukur gibi projelerde boy göstermişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir