O Ses Türkiye’ye Gizem Örge ve Aslı Kalaç damgası! Eda Erdem ve Ebrar Karakurt’tan paylaşım

Yılbaşı gecesinde birçok ünlü isim O Ses Türkiye’de performans sergiledi. Gece damga vuranlar ise voleybolcular Gizem Örge ve Aslı Kalaç oldu.

Birbirinden ünlü isimlerin sahne aldığı programda Filenin Sultanları’ndan Gizem Örge ile Aslı Kalaç da şarkı söyledi. Örge ve Kalaç programda Tarkan’ın ‘Bir Oluruz Yolunda’ şarkısını söylerken ortaya koydukları performans herkes tarafından beğenildi.

ASLI VE GİZEM ÖRGE MURAT BOZ İLE SAHNEDE
Şarkı performansı sonrasında sahaneye çıkan Murat Boz iki voleybolcuyla ayrı olarak da şarkı söyledi.

ACUN ILICALI’YI SEÇTİLER
Performansıyla jüri üyerini mest eden ikili, Acun Ilıcalı, Ebru Gündeş, Meryem Uzerli ve Murat Boz arasından Acun Ilıcalı’yı seçti.

FENERBAHÇELİ VOLEYBOLCULAR TRİBÜNDE
Aslı ve Gizem’i takip edenler arasında Fenerbahçe Opet’in yıldızları Cansu Çetin, Buse Ünal ve Magdelena Stysiak yer aldı.

EBRAR KARAKURT VE EDA ERDEM’DEN PAYLAŞIM
Eda Erdem televizyon başında ikili izledi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan kaptan ‘Olayyyyyyy’ notunu düştü. Ebrar ise ‘Ben sizi yerim’ yorumunda bulundu.

GİZEM VE ASLI KALAÇ’IN SENESİ
2023 yılının en başarılı isimleri arasında yer alan Gizem Örge ve Aslı Kalaç Fenerbahçe Opet ile uzun yıllar sonra şampiyonluğa ulaştı. Kulüp sezonunun ardından milli takımda da başarısını sürdüren ikili, Milletler Ligi’nde şampiyonluk yaşarken Avrupa Şampiyonası’nda da altın madalyayı kimseye bırakmadı. Japonya’da düzenlenen olimpiyat eleme grubunu yenilgisiz lider tamamlayan Filenin Sultanları, Paris 2024 Olimpiyat Oyunları için kota almıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir