Popüler Analist: Bu 6 Altcoin Bu Seviyelere Koşmaya Hazır!

Kripto para piyasası yukarı yönlü bir hamleden sonra Fed faiz kararı öncesi geri çekildi. Bununla birlikte piyasa sert satışlardan ziyade konsolidasyon modunda. Geniş takipçi kitlesine sahip bir kripto analisti, 6 altcoin için yükselişin devam edeceğini öngörüyor.

Analistin SOL için hedefi 140 dolar

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, boğalar başlattıkları koşunun devamını getirmekte zorlanıyor. Piyasayı çevreleyen belirsizlik ve katalizör eksikliği yatırımcıları kenarda tutuyor. Bu ortamda popüler analist Michaël van de Poppe, yeni piyasa tahminlerini paylaştı. Analist, akıllı sözleşme platformu Solana’nın yukarı yönlü bir hareket için hazır olduğunu söylüyor. Analiste göre, Solana’nın konsolidasyon dönemi, SOL’un son zamanlardaki en düşük seviyesi olan 79 dolar civarından sıçramasının ardından sona erdi. Bu bağlamda analist, “Muhtemelen 140 dolara doğru devam edeceğiz gibi görünüyor.” diyor.

Kaynak: Michaël van de Poppe

Bu arada yazı sırasında SOL, günlük bazda %4,75 kayıpla 99,5 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte altcoin haftalık grafiğinde %14,5 yükseliş kaydetti.

Michaël Van de Poppe bu 2 altcoin için güçlü koşu bekliyor

Analisti daha sonra merkezi olmayan oracle Chainlink’in yerel varlığı LINK’e bakıyor. Michaël Van de Poppe, LINK’in de yukarı yönlü bir patlama için olgunlaştığını söylüyor. Bu doğrultuda analist, “Bu altcoin, kritik seviyeleri koruduğu için 25 dolara hazır.” diyor.

Kaynak: Michaël van de Poppe

Bu arada yazı sırasında LINK, son 24 saat içinde %4,1 artışla 15,7 dolardan işlem görüyordu. Token ayrıca haftalık grafiğinde %10,7 yükseliş kaydetti.

Analistin radarındaki bir sonraki token, Blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC). Van de Poppe’ye göre, MATIC’in mevcut seviyelerden %85’e kadar yükselmesi mümkün. Analist, “Daha yüksek zaman dilimi destek seviyeleri tutuyor ve likidite alındı. MATIC de düşük performans göstermesine rağmen, başka bir yukarı doğru itme bekliyorum. Muhtemelen bir sonraki koşu 1,25-1,50 dolar bölgesine olacak.” diyor.

Kaynak: Michaël van de Poppe

Bu arada yazının sırasında MATIC, günlük bazda %0,45 artışla 0,806 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte altcoin haftalık grafiğinde %10,3 yükseliş gördü.

Analiste göre ARB ve DOT’da %100’lük potansiyel var!

Analist ayrıca radarına Ethereum ölçeklendirme çözümü Arbitrum’u (ARB) alıyor. Van de Poppe, ARB’nin 1,60 dolar seviyesini destek olarak tuttuktan sonra büyük bir artışa hazır olduğunu söylüyor. Bu bağlamda analist, “Eğer 1,40-1,60 dolar bölgesine geri dönerse, bu kesinlikle bir giriş olur. Ancak Katman-2’lerle devam edeceğimizi düşünüyorum. Muhtemelen bu 3-4 dolara kadar yükselecek.” diyor.

Kaynak: Michaël van de Poppe

Bu arada yazın sırasında ARB, günlük bazda %3,7 düşüşle 1,80 dolardan el değiştiriyordu. Bununla birlikte altcoin haftalık grafiğinde yaklaşık %6 yükseliş kaydetti.

Analistin listesindeki bir diğer coin, birlikte çalışabilir Blockchain Polkadot’un (DOT) yerel tokeni. Van de Poppe, DOT’un son geri çekilmesinden sonra %100’den fazla bir ralliyi ateşleyebileceğine inanıyor. Bu doğrultuda analist, şunları söylüyor:

DOT da dahil olmak üzere tüm tahtada harika bir haftalık mum. Boğa piyasasında büyük fırsatlar olan %30-40’lık bir düzeltme yaşadık. Bence bir sonraki yükseliş hareketine hazırız, belki de Polkadot için 15 dolar geliyor!

Kaynak: Michaël van de Poppe

Bu arada, yazı sırasında DOT, günlük bazda %3,2 kayıpla 6,74 dolardan işlem görüyordu. Altcoin haftalık grafiğinde ise %4 artış kaydetti.

Bu alanlar tutarsa altcoin için 0,85 dolar mümkün!

Son olarak Michaël van de Poppe, teknoloji ve token tabanlı bir ekosistem kullanarak metaverse ile gerçek dünya arasında bağlantı kurmayı amaçlayan BRN Metaverse’ü ele alıyor. Analist, BRN için şu seviyelere işaret ediyor:

BRN, yukarı doğru büyük bir hareket yaptı, ancak bir düzeltme yaşıyor. Yakında GameFi oyununun beta sürümünü başlatacakları ve arzlarını yaktıkları için potansiyel dip fırsatlarını aramakla ilgileniyorum. Bu alanlar tutarsa, 0,85 dolar olası görünüyor.

Kaynak: Michaël van de Poppe

Bu arada, yazı sırasında BRN günlük bazda %6 kayıpla 0,45 dolara geriledi. Ayrıca altcoin haftalık grafiğinde yaklaşık %20 düşüş gördü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir