Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Ümmü Gülsüm Erkek Öğrenci Yurdu’nda kalan üniversiteli öğrencileri ziyaret ederek keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Başkan Tahmazoğlu, öğrencilerin isteği üzerine masa tenisi ve raket gönderdi.
Adına ne zaman rastladım tam olarak bilemesem de 70’lerin ortaları olmalı. Okudukça hayran olup, onlar yüzünden gazeteci olmaya heveslendiğim yazarlarla buluştuğum zamanlar. Bir gün bile Türkiye’de durmayıp dünyayı dolaşan, sonra gördüklerini uzun …